Garanti & İade Koşulları

www.zeydankids.com.tr internet sitemizden almış olduğunuz her ürün üretici firmasının garantisi altındadır.

İade İşlemleri

Almış olduğunuz ürünü orijinal ambalajını açmadan/bozmadan ve ürünü kullanmadan fatura tarihinden itibaren 14 (on dört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade talebinizi teslimat tarihinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak (Link: İade Formu) bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iadeniz kabul edilmeyecektir.

E-mail: [email protected]

Hafta içi günlerde çalışma saatleri: 08:00- 18:00

Ambalajı bozulmuş, tekrar başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünler için iade kabul edilememektedir. Müşterilerimiz ürünleri kendilerine teslim edildiği şekilde iade etmekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Teslimat anında fark edilemeyecek, kullanım sırasında tespit edilen ve doğrudan üretimden kaynaklanan ayıplı/ defolu ürünler için iade talebinizi de aynı şekilde teslimat tarihinden itibaren 3 (üç) gün içinde yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Ayıplı ürünler için değerlendirme ayrıca yapılmakta olup, gerekçenizin kabul edilmesi halinde ürünler iade alınır ve üretici firmaya gönderilir. Bu durumda müşterilerimizin talebine göre ürün değişimi ya da ödemenin iadesi yapılabilmektedir.

Müşterilerimizin ürünlerini iade etmesi veya alışverişlerinden cayması halinde, iade edilen ürünler eksiksiz ve faturası ile beraber tarafımıza ulaştığı andan itibaren 7 (yedi) gün içerisinde ürün bedeli iade edilmektedir. Kredi kartına yapılacak olan iadeler için ise firmamız aynı gün ilgili başvuruda bulunmaktadır. (Bankanız tarafından kredi kartınıza yapılacak olan iade işleminde firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. İadeler genellikle 2-6 hafta arasında yapılmaktadır.)